65-річного жителя Сумського району, який роками розбещував і гвалтував падчерку, засудили на 12 років

Охтирською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 65-річного жителя Сумського району, який систематично розбещував свою неповнолітню падчерку, а також вчиняв щодо неї насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

У ході слідства встановлено, що дівчинці було лише 9 місяців, коли обвинувачений почав проживати разом із її матір’ю. Чоловік зловживав спиртним, однак це не стало на заваді їх сімейному життю. Коли дівчинці виповнилось 11 років, то вітчим почав розбещувати її та вчиняти інші розпусні дії. Це тривало впродовж декількох років.

Як повідомив прокурор Охтирської місцевої прокуратури Сергій Жмурко, одного разу вітчим у стані алкогольного сп’яніння побив дружину та дівчинку, а потім вигнав їх з будинку. Цей факт став відомий односельцям, після чого з дівчинкою в присутності шкільного практичного психолога поспілкувались співробітники поліції. Дитина показала синці та зважилась розповісти жахливу правду.

Рішенням суду першої станції чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітніх) та ч. 2 і 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) КК України та засуджено до 12 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах