Біля озера знайшли труп невідомої жінки

Сьогодні, 13 січня, близько 9.00, у Шостці біля озера по вул. Шевченка був виявлений труп жінки. Про це повідомили у міському відділі поліції.

За інформацією правоохоронців, слідів насильницької смерті немає. Особа жінки встановлюється.

На вигляд 40-45 років, зріст близько 165-170 см, худорлявої статури, обличчя овальне, волосся темне, коротке, очі світлі, брови дугоподібної, вуха прилеглі. Особлива прикмета: на безіменному пальці правої руки – золоте кільце 585 проби у вигляді квітки.

Була одягнена в дублянку чорного кольору (внутрішня сторона – біла), штани – чорні зі вставками з штучної шкіри, зимові черевики чорного кольору з коричневою підошвою. При огляді виявлені зв’язка ключів та ключ від домофона синього кольору, чорний ліхтарик.

Джерело: http://shostka.info/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах