Чоловік купив в Інтернеті “віртуальний” скутер

У поліцію з заявою про шахрайство звернувся 57-річний мешканець Шостки. Громадянин розповів правоохоронцям, що знайшов на відомому інтернет-ресурсі оголошення про продаж скутера вартістю 9 000 гривень.

Він зв’язався із продавцем за вказаним в оголошенні номером телефону і домовився про угоду. В ході переговорів співрозмовник наполягав на передоплаті в сумі 3 000 гривень, котрі необхідно було перерахувати на його банківську картку. Продавець мотивував умову тим, що аванс буде гарантією повернення товару на той випадок, якщо покупець раптом передумає. Заявник домовленість виконав, але товару так і не отримав. 

Наразі поліцейські роблять все можливе аби встановити особу афериста та повернути потерпілому гроші. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах