Чоловік потрапив у пастку, купуючи автівку в Інтернеті

У поліцію звернувся 25-річний мешканець Шостки. Чоловік розповів, що хотів придбати автомобіль та скористався оголошення в Інтернеті. А коли натрапив на вигідну пропозицію, зв’язався з продавцем та домовився про сплату за товар. Останній запевнив, що документи він самостійно переоформить на нового власника, якщо той перерахує йому гроші та надішле ксерокопії необхідних документів. Заявник погодився. Та надіславши обумовлені 2 600 гривень, так званий продавець перестав виходити на зв’язок.

Наразі правоохоронці вживають необхідних заходів щодо встановлення особи зловмисника та повернення потерпілому втрачених коштів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Працівники поліції застерігають всіх громадян від подібних зловмисників та радять користуватись перевіреними Інтернет-магазинами, а за товар сплачувати при його отриманні. Не перераховуйте гроші незнайомцям, яких ви лише чули по телефону та пам’ятайте, що за кожним другим оголошенням в Інтернеті, може ховатись звичайнісінький шахрай.

Поділитися в соціальних мережах