Пенсіонерку обдурили на ринку на 10 тисяч

У поліцію із заявою про шахрайство звернулася 78-річна мешканка Шостки. Пенсіонерка розповіла правоохоронцям, що на місцевому ринку зустріла невідому їй жінку, яка попросила про допомогу.

Незнайомка назвалася приватним підприємцем по реалізації жіночої одежі. ЇЇ проблема полягає в тому, що вона хотіла купити товар по заниженій ціні у своєї конкурентки, але та їй не продає. Тож старенькій потрібно було підійти до вказаної жінки і купити в неї жіночі кофти, гроші на які вона їй дасть. За цю послугу прохачка пообіцяла винагороду в 200 гривень. 

Отримавши 1 200 гривень, пенсіонерка підійшла до вказаного продавця, але та їй відмовила у покупці, мовляв, гроші належать не самій бабусі, а конкурентці. А тій вона принципово нічого продавати не буде. Тоді старенька запропонувала покласти свої, які знаходяться вдома, і запросила до оселі продавчиню.

У квартиру пенсіонерки вони попрямували уже втрьох – сама заявниця, продавчиня зі своїм товаром та прохачка. На очах гостей старенька дістала свої заощадження та віддала їх за товар, але продавець зауважила, що цього мало, і забрала всю наявну готівку, загалом 10 500 гривень. Наостанок прохачка пообіцяла повернутися з грошима та забрати товар у господині. 

Прочекавши марно кілька годин, пенсіонерка зрозуміла, що її обдурили. Наразі правоохоронці вживають всіх можливих заходів щодо встановлення осіб зловмисниць та повернення старенькій втрачених заощаджень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Поділитися в соціальних мережах