Полісмен вихопив дитину з-під колес потягу (фото)

Коли до чергової частини Сумського районного відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 10-річного хлопчика, на його пошуки було негайно піднято весь особовий склад підрозділу. До пошуків долучилися групи реагування патрульної поліції, оперативники, дільничні, співробітники ювенальної превенції обласного апарату, а також небайдужі жителі навколишніх сіл.

Як розповіла мати дитини, її хлопчик має проблеми зі здоров’ям, тому іноді і сам не розуміє, що робить чи куди йде. Вона залишила його буквально на кілька хвилин у дворі гратися, а коли вийшла – виявила зникнення дитини. Скоріше за все, малий вийшов з двору через городню хвіртку, оскільки воротню мати тримала на замку.

«Широкомасштабні пошуки були організовані не тільки в самому селищі, а й на прилеглій до нього території, до того ж, недалеко від садиби проходить залізнична дорога, що поєднує обласний центр з Білопіллям, – коментує подію начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП області Сергій Тарасенко. – Методично прочісувалась місцевість навколо колії в обох від садиби напрямках. Це було викликано тим, що родина недавно переїхала до села з Сум, і хлопчик міг пішки рушити до міста». Як пізніше з’ясувалось – ця версія виявилась правильною.

Поблизу сусідньої станції один із полісменів побачив малого, котрий, зіщулившись і затуливши вуха, лежав просто на колії. Його ледве встигли вихопити з-під колес вантажного потягу, що рухався на досить великій швидкості в напрямку Сум. Як припускають правоохоронці, скоріш за все дитина після кількох годин мандрівки зморилася, і впала, а через брак сил не змогла піднятися й залишити небезпечне місце. Наразі хлопчика вже повернуто додому.

Поділитися в соціальних мережах