Правоохоронці не виключають, що до вбивства Анатолія Жука причетна його дружина

Оскільки поліція і прокуратура відмовляються повідомляти подробиці вчорашнього вбивства екс-директора департаменту містобудування та земельних відносин, голови ГО “Сумчани” Анатолія Жука, журналістам довелося звернутися до власних джерел, щоб дізнатися відповіді на питання, що цікавлять городян.

За неофіційною і неперевіреною інформацією, в Анатолія Жука стріляли тричі: на місці подій були виявлені дві гільзи та один патрон. Судячи з усього, один із пострілів закінчився осічкою.

Номер на знайденому у тіла пістолеті CZ відсутній, що ускладнює визначення його походження. До слова, деякою кількістю пістолетів цієї марки були озброєні співробітники спецпідрозділу “Кобра” МВС України.

Незадовго до вбивства Анатолій Жук загасив м’який куточок, що загорівся в будинку.

Під час вбивства і після нього його дружина перебувала в будинку, а велика сторожова собака спокійно переміщалася по ділянці. У той же час постріли були зроблені у дворі будинку з близької відстані, що може свідчити про те, що стріляв хтось зі своїх.

З огляду на те, що між подружжям траплялися конфлікти, правоохоронці в числі інших версій перевіряють можливість причетності до вбивства дружини Анатолія. Його донька в цей день вдома була відсутня.

Сусіди чули хлопки пострілів і мигцем помітили невідомий автомобіль, який деякий час стояв на відстані 100-150 м від будинку.

Нагадаємо, першим тіло Анатолія виявив його батько, який зайшов у гості. О 19.12 він повідомив про це в поліцію. Анатолій був убитий двома кулями – у спину в області серця і в голову. У цей час він лежав на карематі біля будинку, накритий пледом. Його знайомі знаходять це дивним, стверджуючи, що у звичку загиблого відпочинок лежачи на землі не входив.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах