У магазині двоє влаштували п’яний дебош

Сигнал про спрацювання в одному з роменських магазинів кнопки «тривожного виклику поліції» надійшов на пульт центрального спостереження поліції охорони після опівдня. До торгівельного закладу негайно виїхав найближчий черговий наряд реагування. 

З’ясувалось, що продавець магазину викликала правоохоронців, оскільки двоє молодиків, котрі були явно напідпитку, агресивно чіплялися до працівників та відвідувачів магазину, дозволяючи собі нецензурні висловлювання, і навіть не звертали уваги, що серед покупців були діти. 

Правоохоронець порадив дебоширам заспокоїтися й полишити громадське місце. Однак ті на «підвищених» тонах, вживаючи непристойну лайку, стали чіплятися до поліцейського. Агресивна поведінка дала підстави для застосування до зловмисників заходів фізичного впливу. Однак ті не тільки не заспокоїлись, а вчинили активний опір поліцейському, хапаючи того за формений одяг. До того ж, один із дебоширів навіть намагався від’єднати магазин із набоями автомата Калашнікова, який був при поліцейському. 

Обох порушників затримав викликаний наряд групи «швидкого реагування» Роменського відділу поліції, які прибули на допомогу колегам. Зломисники виявились місцевими жителями, одному з них 24 роки, іншому – 25. 

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 342 КК України «Опір представнику правоохоронних органів під час виконання ним службових обов’язків». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. повідомляє Роменський ВП.

Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах