У Сумах мотоцикліст потрапив під кримінал (фото)

Вночі, патрулюючи вулицю Ярослава Мудрого, екіпаж патрульних помітив чоловіка, який їхав на мотоциклі, однак, побачивши інспекторів, зупинився та почав вести його в руках.

Дивна поведінка чоловіка насторожила поліцейських, тож вони вирішили поговорити з ним. Громадянин не мав жодних документів на свій транспортний засіб ІЖ-Планета. За наявними базами з’ясувалося, що номерний знак, який був на мотоциклі, належав зовсім іншому мотоциклу, а колір мототранспорту та номер його рами не відповідали даним внесеним у базу поліції.

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції. Транспортний засіб був доставлений на арештмайданчик. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) ККУ.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах