Відділ освіти Недригайлівської РДА незаконно закупив деревини на 604 тис.грн

Роменською місцевою прокуратурою в інтересах держави до Господарського суду Сумської області направлено позовну заяву про визнання недійсними результатів державної закупівлі та договору про закупівлю «Деревини необробленої», укладеного між відділом освіти Недригайлівської районної державної адміністрації та фізичною особою підприємцем.

Як повідомив начальник Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Павло Стріла, за результатами проведення процедури закупівлі «Деревини необробленої» акцептовано пропозицію ФОП, як найбільш економічно вигідну, у травні поточного року з підприємцем укладено договір на поставку вказаного товару на 604 тис. грн.

Однак встановлено, що відділом освіти Недригайлівської РДА при організації та проведенні процедури закупівлі допущено низку порушень, зокрема пропозиція ФОП не відповідає умовам документації конкурсних торгів, тому договір може призвести до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

На даний час відділом освіти фізичній особі-підприємцю вже сплачено кошти в сумі понад 200 тис. грн за поставлений товар. За вказаним фактом розпочато досудове розслідування. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 1 ст. 191 (привласнення бюджетних коштів) КК України. Досудове розслідування триває.

Поділитися в соціальних мережах