Жінка лікувала головний біль наркотиками, за що може сісти в тюрму

Інформація, що двоє жителів Буринського району у власній оселі зберігають наркотики, до поліції надійшла від небайдужих громадян.

Під час санкціонованого обшуку на горищі будинку 49-річного чоловіка працівники поліції виявили понад 70 грамів коноплі та пристрій для її паління, а у 45-річної господарки в приміщенні літньої кухні, на одній з полиць, знайшли два пакунки з вже подрібненою речовиною, схожу на марихуану, зернята коноплі і частину пластикової пляшки, яку використовували для вживання наркотиків.

«Власники таких знахідок свою провину заперечують. Чоловік пояснив, що будинок він придбав рік тому і знайдені насіння коноплі не його, а попереднього власника, а жінка розповідала про цілющі особливості марихуани та зернят конопель, які допомагають їй позбавитись головного болю. Вага виявлених рослин висушеної коноплі та її зернят складає майже 150 грамів, які правоохоронці вилучили та направили на експертизу, за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення», – прокоментував Сергій Бойко, начальник Буринського відділення поліції.

За двома фактами працівники поліції вже відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту», яка передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

pm956image001pm875image002

Поділитися в соціальних мережах