Напередодні Нового року екологи оштрафували 157 осіб

Про це повідомляє Держекоінспекція Сумської області.

Протягом грудня 2017 року Державною екологічною інспекцією у Сумській області проведено 93 ресурсних перевірки на 31 об’єкті державного нагляду (контролю), складено 158 протоколів про адміністративні правопорушення, 1 протокол передано для розгляду до судових органів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 157 осіб. Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 40,970 тис. грн, стягнуто 38,964 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитки на суму 2,808 тис. грн, які пред’явлено як претензії для відшкодування. Стягнуто 14 претензій/позовів (з урахуванням раніше пред’явлених) на загальну суму 312,455 тис. грн.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах