Посадових осіб підприємства притягнули до відповідальності

Державною екологічною інспекцією у Сумській області проведена планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства ПрАТ «Монделіс Україна».

Перевіркою встановлено, що підприємством провадиться виробнича діяльність з порушенням вимог природоохоронного законодавства України, зокрема:

– недостовірно ведеться первинний облік відходів за встановленою формою 1-ВТ «Облік відходів, пакувальних матеріалів та тари»;
– не забезпечено в повному обсязі проведення заходів з контролю за дотриманням встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами у 2017 році, зокрема, по речовинах у вигляді суспендованих твердих частинок та акролеїну;
– недостовірно складені реєстрові карти об’єктів утворення відходів за підсумками діяльності 2016 року;
– недостовірно складена статистична звітність № 1-відходи за 2016 рік.

Крім того, за результатами проведених досліджень відібраних проб поверхневих зливових вод, що відводяться в поверхневий водний об’єкт – р. Боромля з території підприємства, встановлено та підтверджено факт скидання зливових зворотних вод по випуску № 2 з перевищенням нормативів ГДС по завислим речовинам та амонію. За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) посадові особи підприємства притягнуті до адміністративної відповідальності та видано припис щодо усунення виявлених порушень.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах