Нацгвардія просить у мера Сум 200 тисяч

Командир в/ч 3051 Нацгвардії України С. Козинець звернувся до міського керівництва з проханням виділити для в/ч фінансову допомогу з міського бюджету.

Як відомо, особовий склад в/ч 3051, яка розташована на вул. Роменській, виконує завдання з охорони стратегічно важливих об’єктів у Сумах та області й бере участь у бойових діях у зоні АТО. У минулому році місто виділяло в/ч 3051 50 тис. грн на придбання запчастин для ремонту військової техніки. Цього разу командир частини повідомив керівництву міста, що у зв’язку зі збільшенням штатної чисельності частини, у них виникла потреба в переобладнанні приміщень і проведенні поточних ремонтів об’єктів тилу. Тому він просить розглянути можливість виділити з міськбюджету 200 тис. грн на ремонти, придбання будматеріалів і меблів.

Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи за дорученням мера направив звернення командира в/ч на розгляд планово-бюджетної депутатської комісії міськради.

Нагадаємо: у кінці жовтня військовій частині 3051 Нацгвардії України виповниться 24 роки (відлік починається з 1993 року, коли в Сумах з’явився 11 окремий конвойний батальйон).

Поділитися в соціальних мережах