Рекорди Конотопщини: Аграрії району інвестували в галузь 232 мільйони

Враховуючи вимоги часу до виробництва сільськогосподарської продукції, підприємства Конотопського району за останні роки значно оновили матеріально-технічну базу.

Як повідомляє прес-служба КРДА, у поточному році господарники Конотопщини зробили найбільші капіталовкладення в агропромисловий комплекс. За 9 місяців поточного року в сільське господарство інвестовано 232,3 млн грн, що на 25,9 млн грн (або на 12,6%) більше, ніж за весь 2015 рік.

Із зростанням виробництва продукції рослинництва у підприємств району виникла потреба в додаткових ємностях для якісного зберігання продукції її доробки. У 2016 році зросли потужності елеватора ТОВ «Вітчизна» – введено в дію ємності на 20 тис. тонн. На 9 тис. тонн розширить об’єми зберігання зерна і ТОВ «Ремавтокомплектсервіс».

У поточному році введені в дію зерносушильні комплекси у ТОВ «Вітчизна» (с. Питомник), «ПрАТ «Р-п «Шевченківський», ТОВ «Весна-Агро».

З початку року господарниками придбано високопродуктивної сучасної техніки на суму 92,8 млн грн: трактори, зернозбиральні комбайни, техніка для тваринницької галузі.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах