Сумчани зможуть відстежувати ріст цін онлайн

Офіс ефективного регулювання (BRDO) представив онлайн-сервіс, який дозволяє користувачеві отримати актуальну інформацію з різних джерел щодо рівня цін.

«Цей інструмент спрямований на те, щоб у журналістів, держслужбовців, аналітиків була об’єктивна і чесна інформація про те, що відбувається з цінами. Ми як аналітичний центр зацікавлені в тому, щоб дискусія навколо рішень, які приймає уряд, була обґрунтованою», – сказав голова BRDO Олексій Гончарук. Він зазначив, що для того, щоб привернути увагу до цього сервісу, вирішено зробити «індекс вареника», тому що це українське традиційне блюдо, та ще й складається з 8 інгредієнтів.

«Відстежуючи ціни цих інгредієнтів, ми вивели «індекс вареника», і можна сказати, що за останні 3 місяці він зріс на 7%, але ми пояснюємо це сезонністю», – зазначив Гончарук. Сервіс надає щоденну динаміку цін на соціально значущі товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена як на всеукраїнському рівні, так і в регіональному розрізі.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах