“Сумитеплоенерго” підвищило тарифи для населення

У Сумах змінились тарифи на тепло. Від 1 січня цього року вони зросли на 16%. Причина – подорожчання вартості газу для населення. Про це розповів Дмитро Васюнін, директор ТОВ «Сумитеплоенерго».

“З 1 листопада ціна одного кубічного метра газу складає 6 тис 235 грн. Це врахування ПДВ і транспортування. Вартість газу зросла на 23%, вартість опалення – на 16%. Наразі маємо наступні ціни: станом на 1.01.18 – ціна 1 Гкал була  1тис 339 грн., на 1.01.19 – 1 Гкал коштує для населення 1 тис 559 грн. – зростання 16,2% ”, – говорить Дмитро Васюнін.

ТАРИФИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»

НА ТЕПЛО

1 Гкал=1 тис 559 грн

43,48 грн/кв м (для будинків без лічильників)

НА ГАРЯЧУ ВОДУ

з рушникосушильником– 91,37 грн./куб м

без рушникосушильника – 84,42 грн/куб м

Так само з 1 січня зросли тарифи на тепло і гарячу воду, що подає сумчанам Котельня північного промвузла. Відповідно до рішення Нацкомісії, їхня теплова енергія коштує 855 грн 96 коп за одну гігакалорію.

У зв’язку з підвищенням тарифів на тепло та гарячу воду субсидії перерахують автоматично, розповіла заступниця директора обласного департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка. “Ми перерахуємо розмір уже призначених субсидій без звернень громадян у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. Так було завжди, ця норма залишилась і зараз – ми отримуємо від підприємств надавачів послуг нову вартість послуги і перераховуємо її автоматично, нікому звертатися з новими заявами абсолютно не потрібно”, – говорить Людмила Мусіяка, заступниця директора обласного департаменту соціального захисту населення.

Поділитися в соціальних мережах