У Ромнах – нові тарифи на тепло

Роменським теплопостачальникам виконком скоригував тарифи. Запевнили: усі зміни відбулися з урахуванням підвищення/зниження вартості природного газу та електроенергії.

Через підвищення ціни на природний газ здорожчала теплова енергія для населення. У “Ромнитеплосервіс” гігакалорія коштує 1448,85 грн. На послуги з централізованого опалення встановили тариф 35,25 гривень за квадратний метр. Ціна вказана з урахуванням ПДВ. Для “Ромникомунтепло” тарифи для населення скоригували наступним чином: тариф на теплову енергію – 1751,04 гривні за гігакалорію, де ПДВ становить 291,84 гривні; тариф на виробництво теплової енергії – 1401,03 гривні за гігакалорію без ПДВ; транспортування теплової енергії – 41,68 гривень за гігакалорію без ПДВ; на постачання теплової енергії – 16,49 гривень за гігакалорію без ПДВ.

Для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії тариф на послуги з централізованого опалення становитиме 1756,19 гривень за гігакалорію; без таких приладів – 43,03 гривні за м2 на місяць.

Вартість газу для бюджетних організацій та інших категорій споживачів, навпаки, знизилася. Тож тариф на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, які надає “Ромнитеплосервіс”, для бюджетних установ буде 1463,12 гривень за гігакалорію (з ПДВ), для інших категорій – 1433,06 гривень за гігакалорію (з ПДВ).

У “Ромникомунтепло” відповідні послуги вартуватимуть 1751,04 гривень за гігакалорію. Послуга з централізованого постачання гарячої води коштуватиме 97,37 гривень з урахуванням ПДВ.

Усі нововведення вступлять у силу з моменту оприлюднення в пресі та після обов’язкового повідомлення не пізніше, ніж за 15 днів споживачам.

Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах