Творчий центр у Сумах – на межі закриття через борги

На засіданні виконкому Сумської міськради обговорили вирішення проблеми розрахунку за подачу теплоносія до Палацу Культури Сумського НВО. Вартість комунальної послуги складає від 50 до 80 тисяч гривень за умови економії резерву.

«Я неодноразово зверталася до керівництва ПАТ «Сумське НВО» та міської влади з проханням допомогти у вирішенні проблеми оплати за опалення. Я особисто ініціювала створення творчого центру, аби палац культури міг хоч якось функціонувати. Та на сьогодні ми повинні оплачувати опалення цього величезного приміщення самостійно, адже ПАТ не може це робити. Через це існує можливість закриття центру», — говорить Людмила Велінська, керівник центру прогресивного розвитку особистості «Пектораль».

Міський голова доручив директору департаменту інфраструктури Григорію Яременку долучитися до розрахунків потрібного об’єму опалення Палацу Культури СНВО і запропонувати вирішення проблеми на законодавчому рівні. А начальнику відділу культури і туризму Наталії Цибульській провести перемовини з представниками облради, аби ті допомогли у вирішенні питання (є інформація про можливість придбання у власність облради приміщення палацу СНВО).

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах