Парковки в Сумах зроблять платними

Сумський міськвиконком знову намагається організувати в місті платні парковки, для чого планує провести конкурс на визначення операторів цього ринку.

За словами начальника відділу транспорту Сергія Яковенка, на конкурс збираються виставити сім майданчиків – три в районі Центрального ринку, по одній на вул. Шевченка, біля залізничного вокзалу, авторинку на вул. Чернігівській і ринку в 10-му мікрорайоні.

Оператор повинен буде встановити банкомати з розрахунку один на 20 автомобілів. В обов’язки паркувальників входитиме прибирання території, а ось за збереження майна і цілісність автомобілів вони не відповідають. Площа одного паркувального місця – 12,5 кв. м, всіх паркувальних місць – 736. Загальна площа 7 парковок – 9200 кв. м. У міськбюджет в якості плати за оренду міської землі від підприємств-паркувальників у цілому повинно надходити 9273 грн на добу (ставка земельного податку 1,12 грн/кв. м).

Коли буде проводитися конкурс, скільки будуть платити автолюбителі за парковку – поки невідомо, депутатські комісії тільки почали вивчати це питання і свої рекомендації ще не дали.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах