Які автівки найпопулярніші на Сумщині?

У серпні у Сумах та області зареєстрували 101 новий автомобіль. На кожне авто в середньому витрачали майже 25 тисяч доларів США.

Майже 40% автомобілів, які зареєстрували у регіоні, мали ціну до 17 тисяч доларів, а середня вартість автомобіля перевищила 24 тисячі доларів. Загальна сума покупок у Сумах минулого місяця склала 2,5 мільйони доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими в регіоні були авто марки Renault. У Сумах зареєстрували 19 таких автівок на суму 300 тисяч доларів. Також часто купували Toyota та Kia. Серед моделей бестселером став кросовер Kia Sportage.

Загалом, у серпні в Україні продали понад 7 тисяч нових автомобілів на суму 210 мільйонів доларів США. Це на 10% більше, ніж у серпні минулого року. Найбільшу кількість нових автомобілів зареєстрували у столиці. У серпні кияни придбали майже 3 тисячі авто на 90 мільйонів доларів.

Нагадаємо, впродовж шести місяців 2018 року в Сумах та області зареєстрували майже 650 нових авто, на кожен з яких у середньому витрачали 26 тисяч доларів США.

Поділитися в соціальних мережах