Юрій Чмирь: «Відродження» подає законопроект про підтримку вітчизняної промисловості

Політична партія «Відродження» та Український союз промисловців і підприємців (УСПП) узгодили законопроект про підтримку вітчизняної промисловості. До нього внесли пропозиції бізнесу, відтак найближчими днями документ буде зареєстрований у Верховній Раді.

Такої згоди лідери політичної сили та промисловці дійшли за результатами спільного круглого столу, що відбувся у Верховній Раді 5 березня, повідомляє голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь.

Обговорення проходило в рамках впровадження економічної програми партії «Відродження» – «Власний шлях України», спрямованої на досягнення економічного зростання в державі на рівні 7-8% у рік.

За словами спікера зустрічі Юрія Чмиря, законопроект про підтримку вітчизняної промисловості є вкрай необхідним для економічних змін у державі та конкретно – для роботи кожного українського підприємства.

«Мова йде про імпортозаміщення – необхідно створювати умови для розвитку вітчизняного виробництва, а не підтримувати економіку інших країн. У даному законопроекті ми пропонуємо знизити ставку ПДВ на ввезення до України сучасного інноваційного обладнання для українських промислових підприємств. На переконання нашої політичної сили, потрібно імпортувати технології, а не готову продукцію. Тому завдання «Відродження»: допомогти бізнесу, запропонувати Верховній Раді прийняти закон, який нарешті дасть шанс українському продукту стати конкурентноздатним!» – наголошує політик.

Нині ж витрати українців на імпортні товари сягають майже 1 трлн гривень у рік, і частка ввезеної продукції складає рекордні 46,4 %.

«На превеликий жаль, з тієї ж Польщі, Білорусі, Туреччини… ми імпортуємо значну кількість простих споживчих товарів, які могли б виготовлятися в нашій країні. Потрібно негайно створювати високотехнологічну продукцію всередині держави, розвивати виробництво і експорт, інакше засилля імпорту остаточно витіснить малий та середній бізнес України», – резюмував Юрій Чмирь.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах