Сумська школярка представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі

Одинадцятикласниця спеціалізованої школи № 10 імені Героя Радянського Союзу Олександра Бутка Юлія Супрун вдруге здобула перемогу у національному етапі конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018».

Конкурс «Intel-Техно Україна» є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF, який проводиться понад 60 років серед школярів, кращих молодих учених і винахідників світу з метою демонстрації сучасних наукових проектів та обміну ідеями серед 70 країн світу.

Учениця 11 класу спеціалізованої школи № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, вихованка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Юлія Супрун з проектом «Загальний алгоритм розв’язування діофантових рівнянь виду Ax2+By2=Czr, де r – будь-яке натуральне число, починаючи з 2» вже вдруге стала переможцем національного етапу цього конкурсу і здобула право представляти Україну в фіналі всесвітнього конкурсу у Піттсбурзі (США).

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах