У Сумах таки ділитимуть класи на підгрупи

Електронна петиція від сумчанки “Забезпечити фінансування поділу класів на підгрупи” набрала рекордну кількість підписів та отримала відповідь.

“Враховуючи ситуацію, що склалася із припиненням у поточному навчальному році поділу класів на підгрупи, вимагаємо забезпечити належне фінансування коштом коштів міського бюджету всіх видатків на здійснення навчального процесу із застосуванням тогорічної практики розподілу класів на підгрупи з вивчення окремих дисциплін (зокрема, англійської мови, інформатики, української мови) у всіх школах міста без виключення”, – пише Валентина Димовська, автор петиції.

Підписи почали збирати 5 вересня, петицію підписали 580 осіб з 250 необхідних.

Сьогодні на сайті єдиної система місцевих петицій з’явилася відповідь на петицію.

“З метою визначення обсягу коштів, необхідних для забезпечення у школах міста поділу на групи при вивченні окремих предметів на 2018 – 2019 навчальний рік, управлінням освіти і науки Сумської міської ради разом з департаментом фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради були проведені розрахунки з урахуванням мережі класів, контингенту учнів та наказів Міністерства освіти і науки України.

Сумською міською радою прийнято рішення про виділення додаткових коштів на галузь «Освіта» на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти для поділу класів на групи при вивченні окремих дисциплін. Кошти буди розподілені між закладами освіти.
Відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про освіту» держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти.

Враховуючи вищевикладене, керівник закладу має право вибирати першочерговий пріоритет функціонування закладу освіти за наявності необхідної матеріально – технічної бази та умов для організації навчального процесу на належному рівні, дотримуючись статті 51 Бюджетного Кодексу України“, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на перших батьківських зборах, які провели до 1 вересня у школах м. Суми, батьків попередили про те, що з нового навчального року не буде поділу на підгрупи в класах під час вивчення української та іноземних мов. Тоді обурені батьки почали збирати підписи під зверненнями до керівництва міста та Управління освіти м. Суми.

Поділитися в соціальних мережах