В області виявили 24 дитини, які не приступили до навчання

Служба у справах дітей повідомляє, що у період з 3 вересня до 14 вересня 2018 року в Сумській області тривав І етап Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок”, мета якого – виявлення дітей, які вчасно не приступили до занять, популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

Загальна кількість виявлених за цей період учнів, які не приступили до навчання, – 24. Із них: 9 дітей віком 6-10 років, 7 – віком 11-14 років, 8 дітей – 15-18 років.

Причинами невідвідування учнями навчальних занять є: 3 учні – знаходяться за межами України; 1 – перебуває у розшуку; 4 – невиконання батьками своїх обов’язків по відношенню до дітей; 4 – самовільне залишення дитиною навчального закладу; 10 – за станом здоров’я; 2 – змінили місце проживання.

Двох батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків відносно власних дітей.

Захід „Урок” продовжуватиметься протягом вересня-жовтня поточного року. Заходи, спрямовані на охоплення всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть в області протягом усього навчального року.

Поділитися в соціальних мережах