Екс-мера Конотопа терміново забрали в армію

Про те, що екс-мера Конотопа Артема Семеніхіна терміново призвали в армію, спочатку сповістив у Фейсбуці Олег Хвощевський.  Згодом інформацію підтвердив колишній міський голова, написавши на своїй сторінці про рішення на час військової служби покинути політику, але продовжувати судитися за поновлення на посаді:

“Кому вигідно, аби Артем Семеніхін пішов в АТО?

Хтось дуже цього хоче.

 Та я не збираюсь ховатися і «відморожуватися», як це роблять деякі. Для мене за честь носити однострій офіцера Української Армії!

2014-го я пішов добровольцем на фронт і по тепер готовий захищати нашу Державу зі зброєю в руках, хоч дехто із громадян України на це точно не заслуговує.

Ну що ж, Україна понад усе!

P.S. Тепер я поки вимушений припинити свою активну громадську діяльність, адже Закон забороняє Збройним Силам приймати участь в будь-яких політичних процесах…

Але навіть попри це, ніщо мені не завадить й далі активно брати участь в судових процесах по відновленню на посаді міського голови міста Конотоп!”.

bezymyannyj

Артем Семеніхін також показав витяг із наказу командувача сухопутних військ Збройних сил України від 16 листопада 2018 року, в якому йдеться про його призначення на службу.

46507858_2149733978424453_6461566241411694592_n

Поділитися в соціальних мережах