Головний архітектор області наїхав на СБУшників

Головний архітектор Сумської області Олег Кривцов критично висловився на адресу будівлі, яка зводиться у Сумах на замовлення Служби безпеки України.

“НСО – неопознанный строительный объект”, – пише він у Фейсбуці, натякаючи на відсутність належного інформаційного щита про будівництво.

“Торец глухой, тупой и брутальный. Разрезает пространство улицы как колун дубовую чурку”, – продовжує критикувати споруду Кривцов.

Судячи з подальшої дискусії у коментарях, відсутність даних по будівництву настільки зачепила архітектора, що він замислився над покаранням:

“Думаю может быть в ДАБК заяву написать, что бы их за отсутствие информационного щита штрафонули”.

На сайті Сумської міської ради Олег Кривцов знайшов інформацію по об’єкту “Управління служби безпеки України в Сумській області. Реконструкція центру по боротьбі з кіберзлочинністю при управлінні СБУ.вул. Г. Кондратьєва, 32”, але продовжив шукати зачіпки по будівництву, не боячись можливого інтересу до своєї персони з боку СБУ.

 

bezymyannyj

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах