Із департаментом інфраструктури Сумської міськради судилися за 30 тисяч гривень

У судовій практиці трапляються випадки затвердження мирових угод між сторонами, що значно полегшує процес судочинства і досягнення основної мети – компромісу між позивачем і відповідачем.

Так у справі № 920/1064/17 позивач ТОВ ІБК «Гідросфера» просив суд стягнути з відповідача – Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради – заборгованість в сумі 30 тисяч гривень згідно із раніше укладеним договором на капітальний ремонт житлового фонду. А саме – на впровадження засобів обліку витрат та регулювання теплової енергії по житловому будинку за адресою: м. Суми, територія Сільськогосподарського технікуму, 22, а також покласти на відповідача судові витрати, пов’язані із розглядом справи. Але пізніше представниками сторін у судове засідання було подане спільне клопотання про затвердження мирової угоди та припинення провадження у справі.

Сторони зійшлися на тому, що відповідач виплачує борг, водночас позивачу за його заявою повертаються судові витрати. Господарський суд Сумської області, розглянувши матеріали справи, постановив відповідно до чинного законодавства припинити провадження у цій справі, адже сторони уклали мирову угоду, яка відповідає закону України та вичерпує конфлікт у цій справі.

 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах