Лантушенко зізнався, що не має водійського посвідчення, але при цьому їздив на АТО-шному фольксвагені

Керівник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко випадково зізнався, що не є водієм (тобто не має водійського ) і що не знає Правил дорожнього руху.
Так під власною публікацією у Фейсбук про парковку біля універмагу “Київ” у коментарі Дмитро Лантушенко написав: “Я не водитель. Мне можно правил не знать».

snymok-ekrana-2018-04-10-v-23-14-05
І все було б нічого, якщо раніше його не застукали за кермуванням автомобіля «Фольксваген «Пасат»», якого посадовець «позичив» для власного користування у благодійного фонду допомоги атовцям.
Можливо, хтось зауважить, що Лантушенко у цьому коментарі мав на увазі, що він не є водієм, бо не має автомобіля, і тому може не знати ПДР. Однак навряд чи це так. Адже наявність водійського посвідчення (а без нього він не міг законно кермувати автомобілем) автоматично передбачає знання Правил дорожнього руху, якщо, звичайно, водій не придбав собі «права» за хабара.
Тому виходить із двох одно: або посадовець Лантушенко їздив за кермом автомобіля без водійського посвідчення, або навіть маючи його – все одно не знав Правил дорожнього руху, про що і написав у своєму коментарі.

Поділитися в соціальних мережах