Депутат Грек: Шостка має стати госпітальним округом на півночі Сумщини

Депутат облради від Опозиційного блоку Андрій Грек розповів про ризики не отримати статус госпітального округу для міста Шостка.

В Україні створюють госпітальні округи. Сумщину, як і решту областей, мають поділити на декілька частин, кожна із яких матиме багатопрофільну лікарню з наданням екстреної допомоги. І Шостка, як місто на півночі області, що має необхідну медичну базу, є перспективною територією для створення там такого округу. Але, за словами депутата облради від Опозиційного блоку Андрія Грека, не все так райдужно.

«Я думаю, ви вже чули про перспективи створення госпітальних округів, так ось один із них має бути в Шостці! Там вже є відмінний діагностичний центр, приміщення для стаціонарного лікування, інша медична інфраструктура і найголовніше – кваліфікований персонал, навчений працювати на сучасному медичному обладнанні, і який вже з сім’ями освоївся в місті», – написав у свій сторінці в Фейсбук Андрій Грек.

Але, з його слів, у певних політиків є амбіції загубити все це: один із міських голів не хоче, щоб центр госпітального округу був у Шостці, а був у його «рідному», як він вважає місті, де немає ні обладнання, ні інфраструктурних можливостей, ні відповідного персоналу, а лише політичні преференції і зв’язки в центрі (Києві).

Відтак Андрій Грек закликає активістів Шостки, працівників медичної галузі, які не планують переїжджати до сусіднього міста, а також депутатський корпус, об’єднуватися навколо цієї проблеми та проявляти активну діяльність, аби врятувати перспективний госпітальний округ.

 

Поділитися в соціальних мережах