Мерія Сум просить повідомляти про “Чудо-Юдо”

У Сумах підприємців-операторів ринку, які здійснюють обіг в’яленої риби, просять інформувати управління Держпродспоживслужби м. Суми про виявлення партій цього продукту виробництва ФОП Меркулов А. В. (постачальник ТОВ «Чудо-ЮДО»). Про це повідомляють на сайті мерії Сум.

Це слід роботи у зв’язку із виявленням випадків ботулізму серед населення, які пов’язані із вживанням в’яленої риби промислового виробництва та з метою вжиття необхідних заходів, які передбачені Законами України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Тому, як тільки-но партії в’яленої риби виробництва ФОП Меркулов А. В. (постачальник ТОВ «Чудо-ЮДО») будуть виявлені підприємцями міста, останні мають повідомити про це управління Держпродспоживслужби м. Суми за тел.: 779-053.

Нагадаємо, на Сумщині вже зареєстровано один летальний випадок від ботулізму: чоловік помер унаслідок вживання в’яленої риби. По Україні це 38-й випадок.

Поділитися в соціальних мережах