Мерія Сум відбирає аптеки, які надаватимуть безкоштовні ліки

Відділ охорони здоров’я проводить відбір суб’єктів господарювання, які у 2018 році здійснюватимуть на території міста відпуск препаратів інсуліну за пільговими рецептами. Критерії відбору затверджені Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 травня 2015 року (№ 281-ОД).

Суб’єкти господарювання повинні відповідати вимогам ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року (№ 929), а також іншим законодавчим нормам, пов’язаних з відпуском лікарських засобів за рецептами лікарів.

Охочі здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів мають подати до 25 січня до відділу охорони здоров’я (вул. Леваневського, 26) заяву та документи, що підтверджують відповідність затвердженим критеріям відбору.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах