У сумських школах – карантин

Минулого тижня у Сумах знову зросла захворюваність на ГРВІ. Питання обговорювали сьогодні, 12 лютого, під час апаратної наради в мерії.

– За минулий тиждень в місті Суми зареєстровано +1866 випадків захворювань на ГРВІ, – доповіла в. о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко. – Це на 3,6% більше, ніж на попередньому тижні. Серед захворілих 67% – діти. На 18% збільшилася захворюваність серед дітей шкільного віку. Показник захворюваності на 20% нижче порогового рівня. За минулий тиждень госпіталізовано 120 жителів міста. Серед них 85% – діти. Серед госпіталізованих за минулий тиждень на 40% більше дітей шкільного віку. Летальних випадків, випадків захворювання на грип минулого тижня не з’являлися. У стаціонарних відділеннях повністю заповнені ліжка інфекційні. Якщо буде необхідність, будемо перепрофілювати ліжка в інших відділеннях. Серед шкіл прийняті локальні заходи щодо запобігання поширення захворюваності. Закрита одна школа і 32 класи в школах № 26, 29, 25, 9, 30, 20, 10 і 4.

– Антоніна Миколаївна, яка у вас ситуація? – поцікавився мер Сум у начальника міськуправління освіти і науки пані Данильченко.

– Між четвергом і п’ятницею було збільшення дітей на 200 чоловік, – доповіла вона. – Усього на п’ятницю 2700 дітей захворіли. Це 10,5% від загальної кількості дітей шкільного віку в місті Суми. Призупинила функціонування тільки школа № 12. Застосовуються протиепідемічні заходи взагалі у всіх школах, дитсадках. Ми уникаємо проведення різних заходів за участю дітей, щоб зменшити захворюваність. Усі ознайомлені, і відпрацьований алгоритм: якщо захворюваність більше 20%, клас призупиняє свою діяльність. Якщо в школі – то вся школа. Повідомляємо медустанови, батьків…

Поділитися в соціальних мережах