Від імені головлікаря розсилають фейки?

Глуховом прокотилася хвиля обурень, викликана офіційним листом, викладеним у Фейсбуці під підписом головлікаря Глухівської ЦРЛ Віталія Горбасьова. Мовляв, незабаром у місті не буде дитячого відділення.

Новина миттєво облетіла населений пункт, посипалися запитання до місцевої влади і вимоги пояснень. Яке ж було здивування глухів’ян та жителів району, коли в Інтернеті з’явилася відповідь команди мера про те, що вищевказаний лист – фейк. А головний лікар Віталій Володимирович повідомив, що буде проведена внутрішня перевірка, хто його написав.

До речі, на тому злощасному листі немає печаток, і всерйоз його сприймати не потрібно. Однак місцеві жителі мало вірять другому зверненню до народу. Втомлені від постійних сюрпризів люди все ж схильні очікувати найгіршого, і вже замислюються, куди б везти свою дитину в разі хвороби.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах