Молода сім’я ледь не задихнулась аміаком

Молода родина поверталася із села Сваркове додому до Глухова, коли біля повороту на вул. Хреннікова людям стало важко дихати. Всюди був запах хімічної речовини, що проникав у щілини автівки.

«Згодом ми побачили фуру на узбіччі дороги. На цистерні красувався надпис: Розчинний аміак. Небезпечно». А поруч стояла ще одна вантажівка, і двоє чоловіків без захисних масок переливали аміак трубками!
Ми спочатку хотіли зупинитися та зробити їм зауваження щодо цих жахливих дій, але потім злякалися за здоров’я нашої маленької дитинки, що спала на задньому сидінні машини. Тому мовчки рушили далі. Аж раптом побачили ще одного чоловіка – він йшов по дорозі, закриваючи ніс рукою. Було видно, що йому смердить та речовина. До речі, запах аміаку супроводжував нас кілометри 2. Цю ділянку шляху ми ледве здолали», – розповіла жінка.

У глухівчанки виникло логічне питання: що це відбувалося за містом біля вул. Хреннікова, та чи нормальне це явище – виконувати маніпуляції з хімічними речовинами поруч з людьми та без захисного приладдя?

Дійсно, так не повинно бути, говорять у санстанції, але відносно даного конкретного випадку сім’я повинна була в першу чергу сповістити про побачене спеціалістам, щоб вони вжили необхідні заходи.

Джерело: http://kourier.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах