На дитячому атракціоні в парку “Казка” видаватимуть каски

Як уже повідомлялося раніше, 4 серпня в дитячому парку “Казка” 7-річний сумчанин отримав рану голови на атракціоні “Канатне містечко”. З’ясувалося, що він не падав із атракціону – це практично неможливо. Про подробиці події розповів власник “Канатного містечка” В’ячеслав Михайлик:

“Нещасний випадок дійсно був. Хлопчик йшов на маршруті. Перед цим його, як і всіх, інструктували по техніці безпеки. За правилами ролик, яким кріпиться страховка, що застерігає від падінь, повинен знаходитися попереду відвідувача атракціону. Але у цього хлопчика він виявився ззаду вже під час руху по маршруту – він десь перехопив трос разом із роликом. У підсумку він сильно смикнув за трос, ролик з’їхав і вдарив його по потилиці. Була невелика розсічена рана. Викликали швидку допомогу, дитині наклали один шов, незабаром він продовжив грати. Ми пізніше ще двічі дзвонили його батькам – вони запевнили нас, що з дитиною все добре і вони не мають до нас претензій.

Це найсерйозніша травма, яку отримав відвідувач за весь час існування “Канатного містечка”. І хоча я вважаю, що ми в ній не винні, після цієї НП ми вирішили повернутися до практики видачі касок. Ми використовували їх в перший рік роботи атракціону і тепер будемо пропонувати всім відвідувачам надіти каску. Змусити їх це робити ми не можемо”.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах