На Сумщині розшукують чоловіка, який збирався їхати на заробітки

Працівники Шосткинського відділу поліції розшукують безвісно зниклого п‘ятидесятирічного Тесленка Едуарда Миколайовича, жителя Одеси, та сподіваються на допомогу громадськості. Чоловік гостював у батька в Шостці, та збирався одинадцятого червня цього року їхати до Києва на заробітки. Проте й досі на зв’язок з рідними не вийшов та місце його перебування невідоме.

В поліцію з заявою про зникнення свого сина звернувся 70-річний мешканець Шостки. Пенсіонер розповів, що одинадцятого червня він відвіз свого сина на залізничну станцію Терещенська, що в смт Вороніж Шосткинського району, звідки той планував виїхати до Києва на заробітки. Після цього його син на зв’язок не виходив, а його мобільний телефон вимкнений.
На розшук Тесленка Едуарда Миколайовича, 1968 р.н. був зоорієнтований особовий склад поліції Сумщини. Орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою зниклого розіслані у всі відділи та відділення поліції України.
На вигляд розшукуваному чоловіку 50-55 років, зростом близько 185-190 см, середньої статури, лисий. Має сірі очі, обличчя овальне.
Був вдягнений: у бежеву сорочку з коротким рукавом, темно-сині джинси. Взутий у чорні гумові капці.
Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими, – можливо, розшукуваний чоловік знаходиться десь поблизу з вами, і вам лише варто озирнутися.

Якщо ж комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в його розшуку, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою вулиця Свободи, 67, або зателефонувати за номерами 099-266-00-69, чергової частини 050-327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».

Поділитися в соціальних мережах