На Сумщині судитимуть батьків, з вини яких померла 4-річна дитина

До Білопільського районного суду Сумської області надійшов обвинувальний акт відносно батька, який позбавив життя власну 4-річну дитину, та матері, яка залишила дитину в небезпеці.

Громадянина Б., обвинувачують за ч. 2 ст. 121 КК України, (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого).

А громадянку Б., – за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження) і ч. 3 ст. 135 КК України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані й позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство та внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов’язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, а також у разі, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, що спричинило смерть потерпілого).

 

Нагадаємо, 13 липня 2018 року близько 14:00 Б. умисно наніс своїй 4-річній дочці 2 удари по голові дволітровою пляшкою наповненою водою та ще 1 удар кулаком також в область голови, через те, що дитина відмовилася їсти.

За цими подіями спостерігала мати, яка не втрутилася в побиття доньки, а навпаки, будучи обуреною поведінкою, вдарила її долонею в область потилиці, а після того, як дівчинка опинилася на підлозі, надавила їй коліном в область лобка.

Незважаючи на те, що в дочки одразу погіршилося здоров’я, батьки не надали їй необхідної допомоги, не викликали лікаря, а батько відніс дочку на ліжко. Вона там й померла 14 липня 2018 року близько 20:00.

Поділитися в соціальних мережах