Невідомі цинічно пограбували храми Путивльського монастиря

Про зухвалий злочин, що стався у ніч із 23 на 24 лютого, повідомляється на сторінці Путивльського монастиря у Фейсбуці:

«Бог поругаєм не буває!»
Шановні путивляни, в ніч з 23 на 24 лютого цього року в Молченському жіночому монастирі було звершено цинічне пограбування храмів монастиря. Розбиті вікна, виломані двері, побиті дорогі ікони, вкрадено срібло, пошкоджено церковну утварь. Про те що грабіжники – люди далекі від Бога і духовності, свідчить той факт, що вони навіть не побоялися і не посоромилися зайти в найсвятіше місце храму, у “Святая святих” – вівтар, шукаючи і там поживу. З ікон знято золоту оздобу. У вівтарі розбита ікона Божої Матері “Умиління,” яку монастирю подарували люди на знак вдячності Господу за зцілення їх єдиної дитини від страшної хвороби – раку.
Уявіть собі, як це страшно!!! Знято золотий ланцюжок, який коштує за людськими мірками не багато. І справа не в його ціні. Неоціненна його вартість у духовному контексті – це зцілення хворої людини. Тобто, хвора людина, маючи надію на Бога зцілилась від ланцюгів хвороби і красно дякувала Господу за те. А хтось той ланцюжок викрав – у Господа викрав, бо ж йому жертвували!!! І приніс в дім ланцюг здоров’я, а чи все таки ланцюг хвороби…, вкрадений у Бога?
Прикро, що грабіжники навіть не усвідомлюють, що вкрали не в сестер, не в прихожан, а вкрали у Бога. Вдячна людина жертвує Богу можливо останнє, а покидьок з тих світлих почуттів вдячності збиткується. Викрадаючи матеріальне – те, що тлінне, він закриває собі шлях у життя вічне.
Я не буду совістити грабіжників, бо в їх чорних душах не має совісті, у них нічого немає, просто пустка, а то найстрашніше.
Я прошу про одне: “Господи, прости їм, тому що не знають що творять!”
Бог поругаєм, тобто приниженим, осміяним, зганьбленим не буває!!! А людина, що посіє – те й пожне… Той, хто сіє в плоть свою – від плоті пожне тління, а той хто сіє в дух – від духа матиме життя вічне.
Слава Богу!
Настоятелька Молченського монастиря ігуменя Феодосія”.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах