Чому храм блаженної Ксенії Петербурзької не дає спокою активістам соцмереж?

Сумський адвокат Дмитро Супрун викликав бурхливу дискусію через свій пост у Фейсбуці.

1

Напевно, для чоловіка саме ім’я святої незнайоме, тож він  вчепився за її російське походження: “Особливо коли з Пєтєрбурга. Срана вірусна реклама. Типовий приклад навязування стереотипів”, “Під час гібридної війни це кащунственно та неприпустимо”, “Но почему в Сумах именно Ксения Петербургская?
Я в совпадения и случайности не верю. Но. Возможно и ошибаюсь”. 

Побачивши такі антиросійські настрої, інший адвокат Юрій Ломака закинув: “Дмитро Супрун ты когда с активистами будешь поезд Сумы-Москва под откос пускать?”. Коли той не побачив нічого спільного, колега продовжив: “если бы ты после 11 сентября высказался бы в США о закрытии всех мечетей, то через пару часов у тебя были бы агенты ФБР, а через пару месяцев был бы приговор о разжигании нетерпимости на религиозной почве”.

Насправді ж храм блаженної Ксенії Петербурзької, який раптово став предметом суперечки, був побудований на території Сумської центральної міської лікарні ще у 2009 році. Він зведений трудами першого настоятеля протоієрея Олександра Старостенка і прихожан. Церква знаходиться за адміністративним корпусом (біля кардіологічного – напроти терапевтичного відділення) і відкрита щодня.

f8nxzqqqqla

***

Ксенія Петербурзька почала творити чудеса і допомагати людям, особливо жінкам, ще при житті. Після смерті каплиця над її могилою в Санкт-Петербурзі стала справжнім місцем паломництва. По молитві блаженної Ксенії хворі зцілялися, в сім’ях водворялся світ, а нужденні отримували гарні місця. Блаженної Ксенії Петербурзької моляться про заміжжя, про здоров’я, про кохання, про вагітність, про дітей, в найрізноманітніших важких життєвих обставинах.

xtx2psch_0

 

 

Поділитися в соціальних мережах