ДО СУМ ХОЧУТЬ ПРИЄДНАТИ СЕЛО

Село Стецьківка Сумського району хоче приєднатися до Сум. Але так вирішили місцеві жителі. Натомість депутати сільської ради воліють об’єднуватися із сусідами-селами.

5 травня у Стецьківці провели сесію. У підсумку учасники зібрання вирішили створити робочу групу, аби та розробила текст угоди між Стецьківкою та Сумами щодо можливого об’єднання.

“Було проголосовано про створення робочої групи із розробки та підписання договору між м. Суми та Стецьківкою, також було проголосовано про те, щоб звернутися до ОДА та облради з проханням внести зміни до перспективного плану об’єднання громад і внести до перспективного плану приєднання Стецьківки до м. Суми”, – розповів представник ініціативної групи Юрій Кучмєєв.

“Не так усе просто, – говорить директор Сумського підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, – По-перше, вони у скрутному фінансовому становищі, у Сумського району грошей на їх утримання немає і угода про співробітництво не знімає їх з утримання із Сумського району. Якщо вони хочуть вирішити фінансові питання, їм треба домовлятися з депутатами СМР”.

Джерело: tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах