Голова Сумської облради подякував депутатам (фото)

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар подякував депутатам, які переймаються питаннями розвитку дзюдо на Сумщині. Серед них — представники фракції «Відродження»: Заслужений працівник фізкультури і спорту України, майстер спорту Юрій Меєрович та віце-президент обласної федерації дзюдо, майстер спорту Олександр Будник.

«Ці депутати завжди лобіюють усі питання, пов’язані з дзюдо, і всіляко допомагають спортсменам», — відзначив Володимир Токар, вітаючи учасників Відкритого кубку України, Командного чемпіонату України з дзюдо.

8

3

Змагання проходили 11-12 липня у легкоатлетичному манежі СумДУ. Участь у них взяли близько 300 спортсменів майже з усіх регіонів країни і всіх вагових категорій. Приїхали і дзюдоїсти з Ізраїлю, Грузії та Азербайджану.

???????????????????????????????????

???????????????????????????????????

???????????????????????????????????

???????????????????????????????????

«Дуже приємно, що саме на Сумщині проводиться Чемпіонат України з дзюдо. Це свідчить про те, що наші спортсмени мають серйозні здобутки – адже однією з умов для проведення змагань такого рівня є гарна спортивна школа регіону. Обіцяю, що ми й надалі будемо створювати всі умови для розвитку дзюдо на Сумщині», — наголосив голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник.

Під час урочистостей цінний подарунок від обласної федерації дзюдо вручили Юрію Меєровичу.

2

Переможці у 14 вагових категоріях серед жінок і чоловіків представлятимуть збірну національну команду на чемпіонаті світу.

Поділитися в соціальних мережах