Із першого заммера Сум стягнули гроші за неявку в судове засідання

Сьогодні, 10 січня, мав відбутися розгляд кримінального провадження за обвинуваченням першого заступника Сумського міського голови громадянина В., у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172 КК України.

Проте обвинувачений в судове засідання не з`явився, хоча був належним чином сповіщений про час та місце розгляду справи. Суд про причини своєї неявки він не повідомив, доказів поважності причин неприбуття не надав. Усі ці обставини було розцінено судом як неявка без поважних причин та невиконання процесуального обов’язку. А тому судом винесено ухвалу, якою на обвинуваченого накладено грошове стягнення за невиконання процесуального обов’язку, стягнувши з нього на користь держави 960,5 гривень.

Від захисника обвинуваченого надійшла заява про відкладення розгляду справи.

Наступне судове засідання відбудеться 17 січня 2019 року. Головуючий суддя Сибільов О.В. Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 591/6692/16-к.

Інформаційно: перший заступник Сумського міського голови обвинувачується у незаконному звільненні працівників з роботи з особистих мотивів, кваліфікуючими ознаками якого є дії, вчинені повторно та відносно вагітних жінок громадянок Д. та Р.

Поділитися в соціальних мережах