Стало відомо, скільки коштував меру Глухова рожевий лімузин на весіллі

Учора, 15 жовтня, у Києві міський голова Глухова і нащадок славетного українського роду, 62-річний Мішель Терещенко обвінчався у збудованому його предками Володимирському Соборі з 38-річною екс-депутаткою Київради Оленою Єськіною. До собору “молоді” приїхали на рожевому ретромобілі – лімузині Excalibur Phantom.

Як пояснила наречена, лімузин яскраво-рожевої барви обрали на честь малинового козацького прапора, адже напередодні, 14 жовтня, було свято Покрови, покровительки українського козацтва.

В Інтернеті без проблем можна знайти інформацію щодо оренди подібних автомобілів представницького класу. Оренда саме такого автомобіля на весілля, за інформацією сайту avtolimo.com.ua, обійшлася у 900-950 гривень за 1 годину.

jpg_02

Пара організувала весілля сама, бо не планувала масштабного святкування – відзначили лише з найближчими і найдорожчими. Молодят привітали кілька десятків родичів і близьких друзів. До Мішеля приїхали рідні з Франції.

Наречена була вбрана у білу сукню в класичному європейському стилі, яку придбала готову. Відомо також, що заради дружини Мішель Терещенко змінив конфесію — прийняв православ’я.

У Мішеля Терещенка є квартира на столичній Оболоні, новостворена родина планує купити у столиці й окремий будинок.

mishel-tereshenko-vesillya

Подробиці історії кохання молодят читайте у попередній публікації.

Поділитися в соціальних мережах