Мер Кролевця сфотографувався з Кличком (фото)

Протягом двох днів у Тернополі проходить щорічний форум місцевого самоврядування – «День діалогу з владою». Участь у відкритті заходу взяв Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Організаторами дискусійного майданчику є Асоціація міст України. На форум запрошено близько 400 учасників – голови громад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища. Участь у Форумі бере також і Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький. Про це мер сам повідомив у Фейсбуці, встигнувши виконати невід’ємну “місію” подібних заходів – сфотографуватися з відомими обличчями країни, зокрема мером Києва Віталієм Кличком.

У колі столичного мера був помічений і міський голова Шостки Микола Нога – на фото він щось яро розповідає своєму колезі з Києва:

42448849_1911406245822142_5731416995023290368_n

Загалом метою заходу є напрацювання подальшого напряму розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

У рамках Дня діалогу з владою заплановано підписання Меморандуму про наміри та взаєморозуміння між Асоціацією міст України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Поділитися в соціальних мережах