Олександр Стрельченко провів «святково-буденний» вояж Великописарівщиною

У передостанні дні року, що минає, депутат обласної ради, голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Стрельченко приїхав до Великописарівського району. У ході «святково-буденного» вояжу він проінспектував об’єкти соціальної сфери, на які спрямовував депутатські кошти, провів прийоми громадян з особистих питань та, звичайно, привітав дорослих і дітей  із новорічно-різдвяними святами.

Перший візит – до філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка. Там за сприяння Олександра Стрельченка минулоріч були встановлені 35 енергозберігаючих вікон вартістю 300 тисяч грн. Директор закладу Олена Кальченко дякувала обранцю за допомогу, оскільки це вже не перша поміч. Раніше були закуплені комп’ютери, зроблений ремонт у спортзалі тощо.

У селі Попівка Олександр Стрельченко провів прийом громадян з особистих питань. До депутата тут прийшла ціла делегація. Мешканці села просили допомоги у ремонті відрізку дороги, яка є просто ґрунтовою. Люди говорили, що вже є домовленість із керівництвом сільської ради і воно готове виділити 150 тисяч грн. Такою ж сумою просили допомогти і свого обранця.

Також зі своїми проблемами до Олександра Стрельченка прийшли під час прийому і жителі с.Добрянське, яке він також не оминув своєю увагою. Жителі населеного пункту порушували важливі питання життєдіяльності як села, так і говорили про особисте. Втім найголовнішою проблемою вважають відсутність фінансування на медицину. У селі навіть є автомобіль швидкої допомоги. Але немає коштів ні на його обслуговування, ні на зарплату медикам. Не менш важливою проблемою для більшості жителів Добрянського є невирішеність і досі з нарахуванням субсидій. Олександр Стрельченко пообіцяв розібратися і допомогти у всіх питаннях, що порушували його виборці.

Звісно, що завітав Олександр Юрійович і до найменших добрянців – відвідав місцевий НВК, де навчається 30 малюків: 16 у дитсадочку і 14 – у початковій школі. Депутат привіз солодощі, поспілкувався з малечею та керівником НВК Лідією Севідовою. Вона висловила від імені персоналу закладу та батьків дітей слова вдячності за допомогу, яку надає депутат. Минулого року за його сприяння були встановлені нові вікна у спортзалі НВК.

День, що Олександр Стрельченко провів у районі, видався плідним та насиченим. Депутат говорить: «Я часто приїжджаю до Великописарівщини, бачу, як складно живеться нині людям. Тому в мене є бажання їм усіляко допомогти. Утім, найбільше хочеться, щоб здійснилася наша спільна мрія про мир на українській землі. А ще, як у народі кажуть: Щоб у кожній хаті всі були багаті, в кожнім домі всі жили в любові».

49522149_1960373420698762_4898399828741980160_n

Поділитися в соціальних мережах