Скандальне відео загрожує посадовцям звільненням (відео)

Як ми повідомляли, у Конотопі бійців АТО привітали відеороликом із символікою ДНР. Це сталося під час урочистостей до Дня захисника України, на які запросили близько півтисячі ветеранів війни, поліцейських та військовослужбовців. Відео із кліпу російської співачки вивели на великий екран у палаці культури під час танцювального номера. Кілька АТОвців відразу вийшли із зали і почали з’ясовувати, що це було.

У міській раді терміново скликали нараду та з’ясували, що концерт організувало управління культури, а звідки взялося провокативне відео – його керівник сама не збагне. «Вчора я була на репетиції особисто, перевіряла цей матеріал – цього матеріалу на репетиції не було», — стверджує керівник управління Олена Шинкаренко.

Директор будинку культури, який займався відеосупроводом танцювальних номерів, пояснює все технічним збоєм програми та неуважністю монтажерів.

Очільниця ж міста не сприймає таких пояснень. «Це недбалість, недолугість чи це щось інше – люди, які відповідають за галузь культури, які відповідають за цей концерт, повинні зараз же написати заяви про звільнення», — заявила в. о. міського голови Конотопа Тетяна Сизон.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 161 – умисні дії, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Наразі працівники поліції, СБУ та прокуратури встановлюють організатора цієї провокації.

За провокацію напередодні Дня захисника України своїх посад можуть позбутися четверо посадовців: заступник міського голови, керівник управління, директор будинку культури та його художній керівник. Відео з концерту, робочі матеріали та документацію уже вилучила та досліджує СБУ.

Поділитися в соціальних мережах