“Ти тут ніхто”: Мер із друзями чіплявся до полісмена

У Глухові 26 червня, під час свята Останього дзвоника, ввечері сталася чергова пригода за участю міського голови Мішеля Терещенка, його дружини та «правої руки» мера Руслана Павленка.

Проїзджаючи вулицями міста, представникам влади спало на думку, що один із поліцейських знаходиться у нетверезому стані.

Дмитро Колосов, поліцейський: «Забезпечуючи порядок у місті на святі Останнього дзвоника, ми за наказом перекрили частину доріг у Глухові з метою безпеки випускників. Але не зовсім так, щоб автомобілі не могли проїхати, а щоб не гасали на великій швидкісті . Повз мене проїхав один з автомобілів, якому ніхто не перешкоджав рухатися далі. Але, проїхавши метрів з 40, він зупинився і дав задній хід. З нього вийшли мер міста Мішель Терещенко, його дружина і Руслан Павленко (юрист мера). Вони почали чіплятися до мене, чому я не даю «зелену» дорогу меру і перешкоджаю йому рухатися, як він бажає. Головним «звинувачувачем» був Руслан Павленко, його підтримувала дружина мера.

Ще вони звинуватили мене у тому, що я нетверезий. «Ми – влада, а ти тут – ніхто, ти – звільнений, завтра ти вже не працюватимеш», – кричав мені Руслан Павленко. Я тут же зателефонував своєму керівництву. Приїхав інспектор по особистому складу, я пройшов тест, алкоголя у мене в крові не знайшли. На мою пропозицію трійці тих, хто мене звинувачував, пройти такий же тест, всі троє відмовилися».

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах