У Сумах рентгенкабінет для чорнобильців переоснастили за півмільйона гривень

У  Сумському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення» нарешті відремонтований та переоснащений рентгенологічний кабінет.

Спочатку за кошти обласного бюджету був придбаний рентгенологічний апарат (вартість обладнання становить 2 490,00 тис. грн.). Але потім з’явилася інша проблема – щоб його встановити, необхідно було переоснащувати кабінети, адже обладнання сучасне і потребує особливого приміщення.

Проінспектував заклад особисто губернатор Микола Клочко. За його словами, завдяки системі ProZorro, сума коштів,  передбачена проектною документацією на переоснащення кабінету, а саме 884,532 тис. гривень, була зменшена в процесі торгів до 590 тис. грн, або майже на 300 тисяч.

«Ми бачимо, що проектант та виконавець робіт поставилися до своєї роботи відповідально і попри те, що самі електронні торги відбувалися 27 липня, а роботи почалися в серпні, кабінет практично готовий до роботи, – прокоментував Микола Клочко. – Ми вже почули схвальні відгуки від медичного персоналу про цей рентген-апарат».

Наразі спеціалізовані кабінети майже пусті, адже з них винесли усі старі меблі та прилади.

«Я вважаю, цьому закладові варто виділити додаткові кошти (а це сума невелика, може трохи більше 1% від загальної вартості проекту), щоб спеціалісти, які будуть тут працювати, та пацієнти диспансеру мали нормально облаштовані приміщення», – запропонував голова облдержадміністрації та повідомив, що звертатиметься з цією пропозицією до депутатів обласної ради.

«Безумовно, у нас є горе-патріоти, які не розуміють елементарних речей: економити на здоров’ї людей не варто, – підкреслив Микола Клочко. – Але ми, як обласна влада, маємо зробити все від нас залежне, щоб пільгові категорії населення отримували якісні медичні послуги».

32733274

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах