За незаконну рекламу ВО “Батьківщини” склали адмінпротокол

За рекламу ВО «Батьківщина» на фасаді будинку інспекція з благоустрою міста Суми склала протокол про адміністративне правопорушення. Зробили  це після перевірки на законність встановлення вивіски.

“Було поставлено вимоги щодо адміністративної комісії. Необхідно надати дозвільні документи на розгляд, після чого буде прийнято відповідне рішення. У разі, якщо на адміністративній комісії дозвільних документів подано не буде, зокрема, штрафних санкцій накладених, буде подано до примусового демонтажу цієї реклами”, – сказав Руслан Голопьоров, начальник управління “інспекція благоустрою м. Суми”.

Мова йде про рекламу на фасаді будинку, який знаходиться по вул. Горького, 2. Сумська міська партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» розмістила її без дозвільних документів, це підтвердив головний архітектор міста Андрій Кривцов. Юрист Сумського міського осередку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Олександр Проценко сказав, що організація наразі очікує на погодження розміщення вивіски, документи для цього подали 21 листопада.

Поділитися в соціальних мережах